Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Po raz kolejny Rada Samorządu Uczniowskiego zorganizowała w szkole obchody Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

Na korytarzach szkoły pojawiły się hasła zachęcające do miłego spędzania tego dnia. Z okazji święta wszyscy starali się być dla siebie mili i życzliwi, przekazywali sobie wzajemne pozdrowienia. Organizatorzy obdarowali też wszystkich uczniów oraz pracowników szkoły miłymi słodkimi niespodziankami.

21 listopada przypada także w Polsce Dzień Pracownika Socjalnego. W tym dniu obchodzili zatem swoje święto pracownicy Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Janowcu Wlkp. Grupa uczniów naszej szkoły udała się do nich z bukietem kwiatów i okolicznościową laurką.

Tekst: Hanna Burchardt