Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018
09 lutego w grupach wiekowych Pacholąt, Sztubaków i Żaków odbyły się apele podsumowujące pracę w I semestrze. Podsumowania pracy Samorządu Uczniowskiego dokonała przewodnicząca szkoły Julia Welska, natomiast wyników nauczania i zachowania uczniów dyrektor szkoły – Pan Przemysław Kotula.
Uczniowie klas IV – VI oraz klas VII, II i III gimnazjalnych za uzyskanie najwyższych wyników otrzymali z rąk wychowawców i dyrekcji szkoły Legitymacje Złotej i Srebrnej tarczy. Bardzo duża liczba uczniów odebrała podczas apeli wyróżnienia, dyplomy, nagrody oraz puchary za udział w różnego rodzaju konkursach, zawodach szkolnych i pozaszkolnych.
Oba apele uświetniły występy uczestników IX Powiatowego Konkursu Gwary Pałuckiej zorganizowanego w Barcinie. W grupie Pacholąt wystąpiła Nina Wrzesińska z klasy III a. W grupie Sztubaków Klaudia Stokłosa z klasy IV c, Edyta Karczewska z klasy VI a i OliwierBryzik z klasy IV d. W grupie Żaków Marta Wicińska z klasy III a.
Klasy, które osiągnęły najwyższe średnie
w I semestrze 2017/2018 to:
W grupie IV – VI:
I miejsce – IV c – 4,50
II miejsce – V a – 4,40
III miejsce – IV a – 4,33
– IV b – 4,33
– IV e – 4,33
W grupie kl. VII i oddziałów gimnazjalnych:
I miejsce – VII c – 4,09
II miejsce – II ag – 3,90
III miejsce – II dg – 3,80
Uczniowie z największymi osiągnięciami w kl. IV-VI
IVa
Kwas Kalina – 5,09 - wzorowe
Jerszyńska Michalina – 5,00 – bardzo dobre
Drzazga Miłosz – 5,00 – bardzo dobre
Kozańda Zuzanna - 4,82 – wzorowe
Popiel Julia – 4,82 – bardzo dobre
IVb
Majchrowicz Tomasz – 5,09 – wzorowe
TorchalskaAgata – 5,09 – wzorowe
Krygier Zuzanna – 5,00 – wzorowe
Jędrzejczak Wiktor – 4,82 – wzorowe
IVc
Bembnista Aleksandra – 5,27 – wzorowe
Woźniak Miłosz – 5,27 – bardzo dobre
Filipiak Aleksandra – 5,00 – wzorowe
Jagodzińska Marta – 4,91 – wzorowe
Roszak Patryk – 4,82 -wzorowe
IVd
Rusiński Patryk – 5,09 – bardzo dobre
WystępskiOliwier – 4,91 – wzorowe
Hutek Weronika – 4,82 – wzorowe
Rzeźnik Weronika – 4,82 – wzorowe
IVe
Rurek Mikołaj – 4,82 – wzorowe
Grzybowski Dominik – 4,82 – bardzo dobre
Va
Głowacka Antonina – 5,18 – wzorowe
Kozłowska Anna – 5,09 – wzorowe
Owczarzak Amelia – 5,00 – wzorowe
Solarek Łukasz – 4,91 – wzorowe
Kotula Patryk – 4,82 – wzorowe
Marciniak Agata – 4,82 – wzorowe
Vb
Zwolenkiewicz Szymon – 4,91 – bardzo dobre
Nowak Zuzanna – 4,82 – wzorowe
Vc
Wolna Julia – 5,00 – wzorowe
Kozieł Magdalena – 5,00 – wzorowe
Mikołajczak Julia – 4,91 – wzorowe
VIa
Górska Wiktoria – 5,27 – wzorowe
Karczewska Edyta – 5,36 – wzorowe
Walczak Agata – 5,00 – wzorowe
Wojtała Klaudia – 4,91 – wzorowe
Oracz Dominika – 4,82 – wzorowe
Woźniak Hubert – 4,82 - wzorowe
VIb
Duszyński Adam – 5,00 – bardzo dobre
Prus Natalia – 4,91 – bardzo dobre
Wiśniewska Maja - 4,82 - wzorowe
Uczniowie z największymi osiągnięciami
w kl. VII i oddziałach gimnazjalnych.
VIIa
Głowacki Jeremiasz – 5,14 – wzorowe
Bembnista Barbara – 5,00 – bardzo dobre
Zacharko Robin – 4,79 – wzorowe
VIIc
Baczyńska Małgorzata – 5,14 – wzorowe
Jędrzejczak Zuzanna – 5,14 – wzorowe
Gniadzik Sandra – 4,93 – wzorowe
Kusz Nicola – 4,79 – wzorowe
2ag
Bembnista Stanisław – 5,25 – bardzo dobre
2bg
Lipowicz Kamil – 5,13 – wzorowe
Rymer Vanessa – 5,13 – bardzo dobre
Grzebyta Bartosz – 4,88 – wzorowe
2cg
Ratajczak Paweł – 4,88 – bardzo dobre
Guziołek Nicole – 4,75 – wzorowe
2dg
Zbylut Mariusz – 5,38 – wzorowe
Dębny Kacper – 5,06 – wzorowe
3ag
Wicińska Marta – 5,21 – bardzo dobre
Woźniak Jakub – 5,07 – wzorowe
Kurek Julia – 4,79 – wzorowe
3bg
Cholewińska Monika – 4,86 – wzorowe
3cg
Karczewska Marta – 5,07 – bardzo dobre
Zakrzewska Patrycja – 5,00 – wzorowe
3dg
Filipiak Kacper – 5,29 – wzorowe
Rolewski Miłosz – 5,29 – wzorowe
Kapczyńska Karolina – 5,07 – wzorowe