2011/2012

samorzad

SAMORZĄD SZKOLNY

W czerwcu wybrano nową Radę Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2011/2012. Oto jej skład:

Kaja Kędziora – przewodnicząca

Anna Dąbrowska- zastępca przewodniczącej ds. Pacholąt

Bartosz Gaca- zastępca przewodniczącej ds. Sztubaków

Eryk Daniel- poczet sztandarowy

Magdalena Stachowiak – poczet sztandarowy

Michalina  Będzitko – poczet sztandarowy

Laura Woźniak

Zuzanna Grajczak

Andrzej Nowakowski

Weronika Krygier

Kinga Kujawska

Oliwia Walendowska

Weronika Kowalska

Adrian Chmiel

Patryk Borowicz

Wiktoria Pawlak

Wiktoria Hutek

Pierwsza dyskoteka

W piątek 30 września na pierwszej w tym roku szkolnym dyskotece świetnie bawiło się 90 osób. Dyskotekę zorganizowała RSU, a uczestnikami opiekowali się p. J. Meissner, p. A. Lubawy, p. K. Dąbrowska i p. D. Ratajczak.

Dyskoteka i Mini Playback Show

W piątek 28 października RSU zorganizowała dyskotekę na której bawiło się 95 osób.Dyskotekę poprzedził konkurs Mini Playback Show, który wygrał Jakub Wisz z klasy VI a. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali: p. J. Meissner, p. A. Lubawy, p. D. Ratajczak, p. K. Dąbrowska i p. S. Macioszek.

ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA

Na dyskotece andrzejkowej zorganizowanej w piątek 25.11.2011 przez RSU i klasę Va bawiło się 95 osób. Uczestnikami dyskoteki opiekowali się p. J. Meissner, p. K. Dąbrowska, p. A. Lubawy, p. D. Ratajczak i p. H. Zawal. Przed dyskoteką odbyły się klasowe imprezy andrzejkowe.

RSU podczas kwesty WOŚP

Sherlock Holmes: Gra Cieni

W środę 11.01.2012 wybraliśmy się do kina "Helios" w Gnieźnie na kolejną opowieść o przygodach genialnego londyńskiego detektywa. Obejrzeliśmy zrealizowany z rozmachem, pełny zwrotów akcji film, którego ozdobą były odtworzone pieczołowicie realia XIX w i piękna muzyka.Uczestnikami wyjazdu opiekowali się p. A. Lubawy, p. D. Ratajczak, p. A. Wysocka i p. J. Meissner.

Dyskoteka karnawałowa

Na dyskotece karnawałowej zorganizowanej przez RSU 13.01.2012 bawiły się 73 osoby, nad bezpieczeństwem których czuwali p. J. Meissner, p. A. Lubawy, p. K. Dąbrowska i p. D. Ratajczak.

Kot w butach

W czwartek 26 stycznia 2012 37 uczniów naszej szkoły wzięło udział w kolejnym wyjeździe do kina "Helios" w Gnieźnie. Tym razem cieszyły nasze oko przygody znanego wcześniej z filmu "Shrek" Kota w Butach. Zrealizowany w technice 3D film, okraszony dowcipnymi dialogami bardzo się wszystkim podobał. Uczestnikami wyjazdu opiekowali się: p. A. Lubawy, p. D. Ratajczak, p. K. Dąbrowska, p. J. Meissner i p. H. Zawal.

Dyskoteka walentynkowa

W piątek 10.02.2012 na dyskotece walentynkowej zorganizowanej przez RSU i klasę Va bawiły się 83 osoby. Podczas dyskoteki poczta walentynkowa doręczyła adresatom walentynkowe pocztówki. Tego wieczora odbyły się także wybory miss i mistera szkoły, w których zwyciężyli Sara Świątek i Martin Mosio. Nad bezpieczeństwem bawiących się  czuwali: p. J. Meissner, p. K. Dąbrowska, p. A. Lubawy, p. D. Ratajczak.

John Carter

W czwartek 15.03.2012 wybraliśmy się do kina "Helios" w Gnieźnie na film "John Carter" - nakręconą z rozmachem opowieść z gatunku science-fiction. Tytułowy John Carter to amerykański żołnierz i poszukiwacz złota . Przeniesiony za pomocą kosmicznego teleportu na Marsa, staje do walki o istnienie o  zagrożonej zagładą planety. Uczestnikami wyjazdu opiekowali sie p. A. Lubawy, p. D. Ratajczak, p. A. Wysocka i p. J. Meissner.

Dyskoteka kwietniowa

Na z dawna wyczekiwanej (Wielki Post) dyskotece zorganizowanej przez RSU i klasę IVa w dniu 13.04.2012 bawiło się 80 osób. Uczestnikami dyskoteki opiekowali się: p. J. Meissner, p. A. Lubawy, p. K. Dąbrowska i p. D. Ratajczak.

Dyskoteka majowa

Na dyskotece zorganizowanej przez RSU w piątek 18 maja bawiło się 70 osób. Uczestnikami imprezy opiekowali się p. J. Meissner, p. A. Lubawy, p. K. Dąbrowska i p. D. Ratajczak.

dyskoteka_janowiec_wielkopolski

Królewna śnieżka i łowca

W środę 13.06.2012 wybraliśmy się po raz ostatni w tym roku szkolnym do kina. Film "Królewna Śnieżka i Łowca" to nowe (nieco mroczniejsze) spojrzenie na wszystkim doskonale znaną bajkę. Twórcom udał się film piękny - bardzo plastyczny, olśniewający efektami specjalnymi, a jednocześnie nie zatracający treści i klimatu klasycznej baśni. Uczestnikami wyjazdu opiekowali się p. A. Lubawy, p. D. Ratajczak, p. J. Meissner i p. H. Zawal. Wszystkim, którzy wyjazd przegapili, polecamy jak najszybsze nadrobienie tej zaległości. Warto !!!

krolewna_janowiec

Pożegnalna dyskoteka

W piątek 15 czerwca 2012 RSU zorganizowała ostatnią już w tym roku szkolnym dyskotekę, na której pod opieką p. J. Meissnera, p. A. Lubawego, p. K. Dąbrowskiej i p. D. Ratajczak bawiło się 90 osób.Do zobaczenia we wrześniu !!!

Pożegnanie szóstoklasistów

W wtorek 19 czerwca na basenie w Wągrowcu z Radą Samorządu Uczniowskiego pożegnała się grupa szóstoklasistów odchodząca do gimnazjum. Dwie godziny wodnych zabaw w aquaparku wprawiły wszystkich w świetny nastrój, który nie opuścił naszych samorządowców również w kawiarence, gdzie przy lodach podsumowano całoroczną działalność RSU. Przechodzącym do gimnazjum szóstoklasistom - członkom RSU dziękujemy za pracę na rzecz społeczności szkolnej i życzymy owocnej pracy dla środowiska w nowej szkole.

pozegnanie_janowiec