Rada SU

Vanessa Rymer

Oliwia Głowska

Dyskoteka wrześniowa

Na dyskotece zorganizowanej przez RSU bawiło się 110 uczniów. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali; p. J. Meissner, p. K. Dąbrowska i p. D. Ratajczak.

Dyskoteka październikowa

Na dyskotece zorganizowanej przez RSU i klasę VIa bawiło się 90 osób. Była zabawa, dużo się działo, było głośno i radośnie. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwali : p. J. Meissner, p. A. Lubawy, p. D. Ratajczak, p. K. Dąbrowska i p. M. Meissner

Thor : Mroczny świat

W środę 13 listopada 36 uczniów naszej szkoły wybrało się do kina "Helios" w Gnieźnie na film "Thor : Mroczny świat". To kolejna odsłona przygód wikińskiego boga wojny , który tym razem ratuje całą galaktykę przed Mrocznymi Elfami. Wartka, okraszona humorem akcja, rozmach i efekty specjalne sprawiły, że film wszystkim bardzo się podobał. Uczestnikami wyjazdu opiekowali się : p. A. Lubawy, p. D. Ratajczak, p. K. Dąbrowska i p. J. Meissner.

Dyskoteka andrzejkowa

Na dyskotece andrzejkowej zorganizowanej przez RSU w dniu 22 listopada 2013 bawiło się 95 osób. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali : p. J. Meissner, p. A. Lubawy, p. D. Ratajczak, p. K. Dąbrowska i p. H. Zawal.

Kraina Lodu

W czwartek 12 grudnia 35 uczniów klas IV-VI wybrało się do kina na film "Kraina Lodu". Film okazał się wspaniałą i mądrą opowieścią o miłości i władzy, a także o tym, że nie wszystko jest takie, jakie początkowo się wydaje. Całość okraszona sporą dozą dowcipu w wykonaniu renifera Swena i będącego klasą dla siebie bałwanka Olafa. Uczestnikami wyjazdu opiekowali się : p. A. Lubawy, p. D. Ratajczak, p. K. Dąbrowska i p. J. Meissner.

Hobbit : Pustkowie Smauga

Wyprawa Thorina Dębowej Tarczy dociera na skraj Mrocznej Puszczy. Stamtąd już widać Samotną Górę. Pozostaje już tylko się nie zgubić w puszczy, nie dać się zjeść pająkom, uciec z więzienia elfów samobójczym spływem w beczkach , wymknąć się pogoni orków - czyli przygoda goni przygodę, każda scena jest ucztą dla oka a efekty specjalne wbijają widza w fotel. Dzielnym wędrowcom towarzyszyło 49 uczniów naszej szkoły, a opiekowali się nimi : p. A. Lubawy (Bofur) , p. J. Meisner (Kili) , p. D. Ratajczak (Galadriela) i p. K. Dąbrowska (Tauriel).

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Janowieccy wolontariusze, wśród których przeważali uczniowie naszej szkoły podczas ulicznej kwesty zebrali 7920 zł, a całkowita kwota zebrana tego dnia w Janowcu wyniosła 10900 zł. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy !!! Do zobaczenia za rok !!!

Dyskoteka karnawałowa

W piątek 24 stycznia RSU wspólnie z gospodarzem miesiąca (klasa IV a) zorganizowała dyskotekę karnawałową, na której mimo siarczystego mrozu za oknami bawiło się 80 osób. A że to okres karnawału, część osób przebrało się, wybrano też królową (Marta Karczewska) i króla (Nikodem Romański) balu. Uczestnikami dyskoteki opiekowali się : p. J. Meissner, p. K. Siwek, p. A. Lubawy, p. K. Dąbrowska i p. D. Ratajczak.

Dyskoteka walentynkowa

W piątek 21 lutego RSU wspólnie z klasą IVb zorganizowała dyskotekę walentynkową, na której bawiło się 90 osób. Podczas dyskoteki poczta walentynkowa doręczyła adresatom pocztówki walentynkowe. Uczestnikami imprezy opiekowali się : p. J. Meissner, p. K. Dąbrowska, p. M. Meissner, p. D. Ratajczak i p. A. Lubawy.

Kamienie na szaniec

W czwartek 20 marca wybraliśmy się do kina "Helios" w Gnieźnie na film "Kamienie na szaniec". Film okazał się wspaniałą lekcją historii i patriotyzmu. Jego bohaterowie to harcerze, którzy w strasznych latach II wojny światowej podjęli nierówną walkę z Niemcami. Wielu z nich zginęło "... jak kamienie przez Boga rzucone na szaniec ".  Uczestnikami wycieczki opiekowali się : p. A. Lubawy, p. H. Zawal, p. J. Meissner i p. D. Ratajczak.

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

W piątek 11 kwietnia grypa 25 uczniów naszej szkoły wybrała się do kina "Helios" w Gnieźnie na film "Kapitan Ameryka : Zimowy Żołnierz". To kolejna odsłona przygód jednego z komiksowych superbohaterów. Wartka i pełna zwrotów akcja, okraszona wspaniałymi efektami specjalnymi sprawiła, że film bardzo się wszystkim podobał. Uczestnikami wyjazdu opiekowali się : p. A. Lubawy, p. D. Ratajczak, p. J. Meissner i p. K. Dąbrowska.

Dyskoteka kwietniowa

Na dyskotece zorganizowanej przez RSU w piątek 25 kwietnia bawiło się 80 osób. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali : p. J. Meissner, p. D. Ratajczak i p. A. Lubawy.

Dyskoteka majowa

Na dyskotece zorganizowanej przez RSU w piątek 16 maja bawiło się 70 osób. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali : p. J. Meissner, p. D. Ratajczak, p. A. Lubawy i p K. Dąbrowska.