Dyrekcja i grono pedagogiczne
DYREKTOR SZKOŁY - mgr PRZEMYSŁAW KOTULA
WICEDYREKTOR – mgr BARBARA MACIEJEWSKA-KAPSA
WICEDYREKTOR - mgr MARIUSZ WYSOCKI
Rok szkolny 2023/2024
Nazwisko i imię |
Nauczany przedmiot |
Bała Lidia |
Świetlica |
Betowska Edyta |
Edukacja wczesnoszkolna |
Bleja Monika |
Muzyka, Świetlica |
Borkowska Magdalena |
Nauczyciel wspomagający |
Brodecki Jaromir |
Chemia |
Burchardt Hanna |
Logopeda, Świetlica |
Dąbrowska Katarzyna |
Język polski |
Duszyński Przemysław |
Matematyka |
Grembocka Teresa |
Religia |
Gryczka Halina |
Edukacja wczesnoszkolna |
Hermit Mariola |
Edukacja wczesnoszkolna, WDŻ |
Jakubiak Anna |
Język niemiecki |
Jankowska Krystyna |
Wychowanie fizyczne |
Jurska Małgorzata |
Język polski |
Kasprzyk Magdalena |
Język angielski |
Kochowicz–Sobkowiak Marzena |
Język polski, Nauczyciel wspomagający |
Konieczna Ewelina |
Nauczyciel wspomagający, Rewalidacja |
Kordzińska Marta |
Język angielski |
Korycka Ewa |
Religia |
Korycka Natalia |
Język polski, Świetlica |
Kotula Przemysław |
Wychowanie fizyczne |
Kotula Rajmund |
Technika, Edukacja dla bezpieczeństwa |
Kozłowska Natalia |
Nauczyciel wspomagający, Rewalidacja |
Lubawy Adam |
Historia |
Maciejewska-Kapsa Barbara |
Rewalidacja |
Macioszek Sebastian |
Informatyka |
Malicka Alina |
Biblioteka |
Marzec Ewelina |
Edukacja wczesnoszkolna |
Meissner Jakub |
Wychowanie fizyczne |
Meissner Małgorzata |
Edukacja wczesnoszkolna |
Miazek Halina |
Edukacja wczesnoszkolna |
Moskwa Beata |
Nauczyciel wspomagający |
Mróz-Grzybowska Monika |
Psycholog |
Mróz-Owczarzak Karina |
Pedagog szkolny, Pedagog specjalny |
Napierała Maria |
Edukacja wczesnoszkolna |
Nowak Anna |
Świetlica, Technika, Doradztwo zawodowe |
Pomin Janina |
Matematyka |
Próchniak Violetta |
Edukacja wczesnoszkolna |
Ratajczak Danuta |
Język angielski, Nauczyciel wspomagający |
Ratajczak Radosław |
Fizyka, Matematyka, Świetlica |
Rurek Joanna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Siwek Katarzyna |
Matematyka |
Stachowiak Leszek |
Wychowanie fizyczne |
Szweda Anna |
Język polski |
Szybczyńska Karolina |
Matematyka |
Śmierzchała Lidia |
Religia |
Trzeciak Daniel |
Historia, WOS |
Utecht Arkadiusz |
Wychowanie fizyczne |
Wiśniewska Ewa |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wolny Marta |
Nauczyciel wspomagający |
Woźniak Tomasz |
Język angielski |
Wysocka Aleksandra |
Geografia, WDŻ |
Wysocki Mariusz |
Informatyka |
Zgud Sławomir |
Świetlica, Plastyka |
Zygaj Małgorzata |
Biblioteka, Język polski |