Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki

ul. Szkolna 8

88-430 Janowiec Wielkopolski

Tel.: (52) 302-30-72

 

E-mail: spjanowiec@interia.pl

Zajęcia pozalekcyjne


                                                        

                              Zajęcia w ramach 40 godz. tygodnia pracy – klasy I - III



Klasa

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

Prowadzący

Ia

     Zajęcia rozwijające umiejętności       i zainteresowania

 

poniedziałek

11.45-12.30

16

Rurek J.

Ib

Bawimy się i uczymy

 

wtorek

11.45-12.30

12

Napierała M.

Ic

Zajęcia rozwijające

 

środa

12.50-13.35

13

Meissner M.

IIa

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy

 

wtorek

11.45-12.30

17

Betowska E.

IIa

Zajęcia wyrównawcze

 

wtorek

11.45-12.30

10

Moskwa B.

IIIa

Zajęcia wyrównawcze

 

środa

11.45-12.30

10

Miazek H.

IIIb

Zajęcia wyrównawcze

 

piątek

09.50-10.35

10

Próchniak V.

IIIc

Zajęcia wyrównawcze

Kółko plastyczno-manualne

 

piątek

12.50-13.35

19

Ratajczyk E.

IIId

Kółko czytelnicze

 

poniedziałek

12.50-13.35

13

Szostak A.

IIIe

Zajęcia wyrównawcze/ rozwijające wg. potrzeb klasy

 

środa

10.50-11.35

50

Gryczka H.

I-VII

Koło instrumentalne

 

czwartek

12.50-13.35

24

Bleja M.

wszyscy chętni

Zajęcia recytatorskie

poniedziałek

12.50-13.35

świetlica

Bała L.

wszyscy chętni

Zaj. rozwijające zainteresowania czytelnicze – Z książką za pan brat

 

środa

11.45-12.30

biblioteka

Hermit M.

 

                                                                 

                                                                                                       

                                            Zajęcia w ramach 40 godz. tygodnia pracy – klasy IV-VII



Klasa

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

Prowadzący

zaj. ind.

Zajęcia wspierające

 

poniedziałek

13.45-14.30

13

Grembocka T.

IV

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

 

środa

13.45-14.30

27

K. Siwek

IVb

Kółko j. angielskiego

 

piątek

12.50-13.35

20

Ratajczak D.

IVb

Zajęcia dodatkowe

 

środa

12.50-13.35

30

Wysocka A.

IVd

Zajęcia wspierające

 

czwartek

13.40-15.00

31

Łosińska J.

IV

Piłka nożna

 

wtorek

17.00-18.00

sala gimn.

Utecht A.

zaj. indywid.

Zajęcia plastyczne

 

środa

14.35-15.15

41

Zgud S.

IV-VI

Zajęcia wyrównawcze  z przyrody

 

środa

13.35-14.30

25

Szybczyńska K.

Vb

Zajęcia rozwijające z j. angielskiego

 

piątek

08.00-08.45

28

Kordzińska M.

Vc

Koło j. polskiego

 

środa

14.35-15.20

21

Dąbrowska K.

V

Zajęcia uzupełniające z historii

 

piątek

16.00-16.45

23

Lubawy A.

V-VI

Koło recyt.-teatr.

 

czwartek

13.45-14.30

22

Jurska M.

VIa,b

Zajęcia sportowe

 

poniedziałek

16.00-17.15

sala gim.

Jankowska K.

VI, VII, gimn.

Kółko informatyczne

piątek

14.35-15.20

46

Macioszek S.

VIa,b

zaj. sportowe z minisiatkówki

środa

14.35-15.20

sala gim.

mała

Meissner J.

VI

Koło j. angielskiego

 

poniedziałek

13.45-14.30

22

Zawal H.

VIIa

Koło redakcyjno-techniczne RSU

czwartek

8.00-08.45

gab. logop.

Burchardt H.

 

VIIb

Zajęcia dodatkowe

środa

08.00-08.45

22

Iglińska H.

 

IV-VII

Koło bilardowe

 

środa

15.30-18.00

świetlica

Brodecki J.

 I-VII

Zajęcia artystyczne - muzyczne

 

poniedziałek

14.30-15.20

24

Bleja M.

VII – gimn.

Zaj. dodatkowe z chemii

 

środa

14.30-15.15

28

Brodecki J.

VII, II-III gimn.

Zajęcia dodatkowe z fizyki

czwartek

07.15-08.00

45

Ratajczak R.

wszyscy chętni

Zajęcia recytatorskie

poniedziałek

12.50-13.35

świetlica

Bała L.

wszyscy chętni

Zaj. rozwijające zainteresowania czytelnicze – Z książką za pan brat

 

środa

11.45-12.30

biblioteka

Hermit M.

wszyscy chętni

Piłka siatkowa

poniedziałek

14.35-15.20

sala gimn.

Stachowiak L.


                                                                                                          


                                        Zajęcia w ramach 40 godz. tygodnia pracy – klasy gimnazjalne



Klasa

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

Prowadzący

   II-III gimn.

Koło j. angielskiego

 

wtorek

14.35-15.20

47

Woźniak T.

II-III gimn.

          Zajęcia wspierające            z j. angielskiego

 

piątek

13.45-14.30

47

Kasprzyk M.

II-III gimn.

Koło bilardowe

 

czwartek

15.00-16.00

świetlica

Kotula R.

VII – gimn.

Zaj. dodatkowe z chemii

 

środa

14.30-15.15

28

Brodecki J.

VI, VII, gimn.

Kółko informatyczne

 

piątek

14.35-15.20

46

Macioszek S.

VII, II-III gimn.

Zajęcia dodatkowe z fizyki

 

czwartek

07.15-08.00

45

Ratajczak R.

IIa gimn.

Kółko dziennikarskie

 

środa

14.35-15.20

47

Szweda A.

IIIc gimn.

Zajęcia wyrównawcze/rozwijające  z j. polskiego

 

środa

8.00-09.00

42

Szybczyńska M.

IIa,b,c gimn.

Zajęcia wspierające

 

piątek

13.45-14.30

32

Pomin J.

II-III gimn.

 

Koło j. niemieckiego

poniedziałek

08.00-08.45

53

Jakubiak A.

wszyscy chętni

Zajęcia świetlicowe

wtorek

11.45-12.30

świetlica

Korycka Ewa

II-III gimn.

 

Zajęcia wyrównawcze

piątek

13.45-14.30

45

Rapczyńska I.

IIIb gimn.

 

Dzieci SP

        Zajęcia wyrównawcze               z j. polskiego

Edukacja biblioteczna

 

Poniedziałek

 

Wtorek

13.45-14.30

 

13.45-14.30

 

biblioteka

Zygaj M.

wszyscy chętni

Piłka siatkowa

poniedziałek

14.35-15.20

sala gimn.

Stachowiak L.