Kiermasz wielkanocny

15 marca w naszej szkole odbył się kiermasz wielkanocny, który zorganizowali Samorząd Uczniowski z opiekunami i świetlica szkolna wraz wychowawcami świetlicy.

Na szkolnym parterze przygotowano stoisko z ozdobami i gadżetami świątecznymi. Wśród wielu atrakcyjnych rzeczy wykonanych przez uczniów znalazły się piękne wianki, dekoracyjne płotki z patyczków, pudełeczka, kartki świąteczne, zdobione jajka i mydełka oraz kolorowe stroiki. Nie brakowało też serwetek z motywami wielkanocnymi.

Jak zawsze kiermasz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, a z bogatej oferty każdy mógł wybrać coś dla siebie. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na bieżącą działalność Samorządu Uczniowskiego i świetlicy.

Tekst: Lidia Bała