Wybory Rady Samorządu Uczniowskiego

11 października 2021 r. uczniowie klas IV – VIII wybrali skład Rady Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2021/2022. Ze względu na panującą pandemię wybory odbyły się w salach lekcyjnych poszczególnych klas. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwały uczennice klas VII c – Maja Linetty i Malwina Kubiak oraz opiekunka Samorządu Uczniowskiego – pani Hanna Burchardt.

W skład nowo wybranej rady weszli:

Oliwier Bryzik VIII d, Inga Burchardt VIII c, Weronika Hutek VIII d, Nikola Hyla VIII e, Roksana Jakubowska VIII e, Adriana Kołcz VII d, Nikodem Kołodziejczak VII c, Norbert Korycki V a, Tymoteusz Maciejewski IV a, Magdalena Ratajczak VII a, Aneta Sieradzka IV b, Klaudia Stokłosa VIII c, Barbara Stranz VII a, Agata Torchalska VIII b, Aleksandra Wolna Va, Filip Woźniak VII c, Nina Wrzesińska VII a, Filip Występski IV c, Oliwier Występski VIII d, Antonina Zygaj V a.

Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został: Oliwier Bryzik, zastępcami przewodniczącego: Filip Woźniak (łącznik ds. Pacholąt), Agata Torchalska (łącznik ds. Sztubaków), Oliwier Występski (łącznik ds. Żaków).

Poczty sztandarowe tworzą:

Nikodem Kołodziejczak, Magdalena Ratajczak, Barbara Stranz. Oliwier Występski, Nikola Hyla, Roksana Jakubowska.

Tekst: Hanna Burchardt