Dzień Życzliwości i Pozdrowień

22 listopada był w naszej szkole bardzo miłym dniem, a to za sprawą obchodów Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Głównym organizatorem obchodów tego święta w szkole była Rada Samorządu Uczniowskiego wsparta przez panie pedagog i panią psycholog.

Uczniowie jak i pracownicy szkoły przywitani zostali miłymi i wesołymi pozdrowieniami. Niektóre klasy przyozdobiły drzwi wejściowe swoich izb lekcyjnych uśmiechniętymi buźkami. Pojawiły się w szkole okolicznościowe gazetki ścienne oraz zrywki z uśmiechami. Z okazji święta przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli pracownikom szkoły własnoręcznie wykonane kartki okolicznościowe, a klasom świąteczne przesyłki, w których oprócz pozdrowień znalazły się słodkości oraz losy. Właścicieli szczęśliwych losów obdarowano upominkami. W całej szkole panowała miła i życzliwa atmosfera, a na twarzach częściej pojawiały się uśmiechy.

Tekst: Hanna Burchardt