Wielkanocne malowanki

10 kwietnia jedenaścioro uczniów z klas I - III wzięło udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Wielkanocne malowanki” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Damasławku.

Zadaniem uczestników było ozdobienie naczyń ceramicznych farbami plakatowymi. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje zdolności plastyczne, czego efektem było zdobycie wielu czołowych miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych.

W kategorii klas pierwszych drugie miejsce zajęła Anastazja Muślewska z klasy I a. Wśród uczniów klas drugich pierwsze miejsce zdobyła Nina Wrzesińska z klasy II a, na trzecim miejscu uplasowały się dwie uczennice: Ola Kempiak z klasy II e i Aleksandra Marciniak z klasy II c. W grupie trzecioklasistów trzecie miejsce zdobył Michał Matuszewski z klasy III c, wyróżnienie otrzymał Mateusz Gołach z klasy III a. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst: Halina Miazek