NAJPIĘKNIEJSZE DRZEWKO WIELKANOCNE

Przed świętami wielkanocnymi rada Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami zorganizowała dla uczniów klas I - VIII konkurs pod nazwą "Najpiękniejsze drzewko wielkanocne". Był to konkurs o charakterze rodzinnym. Uczestnicy mogli wykonać drzewko z pomocą członków swych rodzin.

Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Do rywalizacji o miano najpiękniejszych drzewek przekazano 37 prac. Najwięcej pochodziło od uczniów klas I - III. Wśród rodzinnych "pomocników" znaleźli się: rodzice, babcie, ciocie, wujkowie, rodzeństwo, kuzynostwo.

Wielkanocne drzewka stanęły na wspólnej wystawie, pięknie dekorując hol szkoły. Podziwiane były nie tylko przez społeczność szkolną, ale też przez osoby odwiedzające szkołę. Wprowadzały wszystkich w radosny i świąteczny nastrój.

Organizatorzy przy ocenie drzewek docenili wkład pracy wszystkich autorów, ale najwyższe lokaty, zgodnie z regulaminem konkursu, zdobyły drzewka zawierające elementy wykonane samodzielnie lub były pochodzenia naturalnego. Na ocenę miały też wpływ oryginalność pomysłu oraz estetyka wykonania.

Dla wszystkich uczestników konkursu organizator wraz z Radą Rodziców ufundował nagrody rzeczowe.

WYNIKI KONKURSU

KLASY I

I miejsce: Julia Pietrzak z rodzicami (I a), Olaf Wachowski z rodzicami i siostrami (I a)

II miejsce: Oliwia Linetty z rodzicami i siostrą (I a), Marcelina Podlawska z rodzicami i bratem (I a)