Październikowe święta

Miesiąc październik obfitował w różne święta. Świętami obchodzonymi w murach naszej szkoły były: Dzień Psychologa (10.10), Dzień Patrona Szkoły (12.10), Dzień Edukacji Narodowej (13.10), Międzynarodowy Dzień Szefów Kuchni (20.10). Klasy pełniący funkcję gospodarzy miesiąca obdarowały świętujących laurkami z życzeniami oraz bukietami kwiatów. 9 października obchodzili też swoje święto pracownicy Urzędu Pocztowego w Janowcu Wlkp., do których życzenia przekazano drogą elektroniczną.

W tygodniu poprzedzającym dzień Wszystkich Świętych uczniowie klas IV – VIII wraz z wychowawcami i opiekunami Samorządu Uczniowskiego odwiedzili ze zniczami z logo szkoły groby 30 zmarłych pracowników szkoły oraz 5 miejsc pamięci narodowej.

Tekst: Hanna Burchardt