Helloween Party

15 listopada w naszej szkole odbyła się  impreza Halloween. Imprezę przygotowaną przez Samorząd Uczniowski odwiedziło  75 przebierańców.

Były wśród nich  czarownice, czarne wdowy, upiorne panny młode, pająki, wampiry, łowcy wampirów, różnej maści potwory, kościotrupy i diabły.  Miss imprezy została Nicole Guziołek; dziecko w klatce, Misterem został kolejny raz Adrian Chmiel jako nieustraszony łowca wampirów, rewelacyjna była też Marta Karczewska jako Meduza. Również inne bardzo oryginalne przebrania zostały nagrodzone drobnymi upominkami. Na dyskotece rozwiązano też konkurs na dynię. Wygrali: Angelika Konieczka , Marta Karczewska i Jakub Błachowiak. W tym roku nowością był konkurs na gadżet halloween'owy. Wyróżniono najstraszniejsze prace Oliwii Walczak, Konstancji Wegner i Jakuba Witkowskiego. Nagrodzeni  otrzymali  drobny upominek. Opiekunami bawiących się straszydeł byli równie ciekawie przebrani nauczyciele: p.Halina Zawal , p. Katarzyna Dąbrowska, p. Jakub Meissner, p. Adam Lubawy i p, Danka Ratajczak Zapraszamy na następne Halloween.