Powiatowa edycja konkursu plastycznego - Zapobiegajmy pożarom

W powiatowej edycji XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom” Zuzanna Jędrzejczak zdobyła III miejsce w kategorii klas I-III, a Marta Karczewska I w kategorii klas IV-VI, (opiekun pani Małgorzata Meissner).

17 grudnia do Biskupina po odbiór nagród i dyplomów pojechaliśmy wozem strażackim wraz  z prezesem janowieckiego OSP  Andrzejem Witkowskim oraz panem Jerzym Pieluszczakiem. Przywitano nas ciepłą herbatą i piernikami. Po wręczeniu pięknych nagród książkowych i dyplomów udaliśmy  się wraz z panią przewodnik  na zwiedzanie osady biskupińskiej. Wielką atrakcją było oglądanie Biskupina z góry, z kosza samochodu strażackiego. Po spacerze zostaliśmy poczęstowani pyszną grochówką. Dziękujemy za atrakcje, nagrody i sympatyczną atmosferę.