Dzieciaki z klasą!

Uczniowie udowodnili, że można o nich powiedzieć…

W dniu 28 maja 2014r. odbył się w naszej szkole międzyszkolny konkurs  „Dzieciaki z klasą”, w którym uczestniczyło 20 uczniów z klas trzecich. Celem konkursu jest promowanie uczniów zdolnych, posiadających rozległą wiedzę z różnych dziedzin oraz stworzenie im możliwości zaprezentowania, sprawdzenia oraz porównania siebie z innymi. Rywalizowali ze sobą uczniowie z Damasławka, Świątkowa,  Żernik i Janowca Wielkopolskiego. Odpowiadali na losowo wybrane pytania. Poziom wiedzy uczestników konkursu był zaskakująco wysoki. Najwięcej prawidłowych odpowiedzi udzieliła Basia Bembnista, uczennica klasy IIIa z naszej szkoły. Drugie miejsce zajął Mateusz Wielowiejski z Damasławka, a trzecie – Filip Rotnicki z klasy IIIb, również z naszej szkoły. Nagrodami dla zwycięzców były statuetki sowy. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki. Konkurs przygotowały i przeprowadziły, już po raz dziesiąty, nauczycielki Halina Gryczka i Halina Miazek.