Wiosenny rajd nocny

Ze środy na czwartek 4/5 kwietnia 2012 r. odbył się tradycyjny wiosenny rajd nocny. Opady deszczu w ciągu dnia sprawiły niestety, że musieliśmy zrezygnować z zaplanowanej wcześniej dłuższej trasy rajdu (las był "przemoczony")i wybrać awaryjną krótszą i bardziej suchą po leśnych obrzeżach miasta.Po powrocie do bazy przygotowaliśmy sobie nocleg, a potem (według gustów i upodobań) graliśmy w piłkę na "Orliku", oglądaliśmy filmy, nadrabialiśmy zaległości towarzyskie.Gastronomiczna część rajdu odbyła się przy ognisku, gdzie smażyliśmy kiełbaski i piekliśmy grzanki. Rano posprzątaliśmy teren bazy i rozeszliśmy się do domów. Uczestnikami rajdu opiekowali się: p. A. Lubawy, p. D. Ratajczak, p. J. Meissner i p. K. Dąbrowska.