Alfiki i dyktando

ALFIK MATEMATYCZNY

26 listopada 2014 r. 14 drugoklasistów i 13 trzecioklasistów wzięło udział w ogólnopolskim konkursie Alfik.  Konkurs z serii „Łowimy Talenty” odbył się w naszej szkole po raz drugi.

ALFIK HUMANISTYCZNY

18 grudnia 2014 r. 8 uczniów klas drugich i 9 z klas trzecich wzięło udział w ogólnopolskim konkursie polonistycznym z serii „Łowimy Talenty”. Alfik Humanistyczny odbył się w naszej szkole po raz drugi.

DYKTANDO ( nie tylko) DLA MISTRZÓW

15 grudnia 2014 r. uczniowie naszej szkoły wzięli po raz pierwszy udział w ogólnopolskim dyktandzie organizowanym przez Instytut Rozwoju Oświaty w Warszawie. Do konkursu przystąpiło 15 uczniów: 6 z klas drugich, 7 z klas trzecich i 2 z klas szóstych. Na wyniki ortograficznych zmagań trzeba poczekać do lutego 2015 r.

Wyniki konkursów

W ALFIKU MATEMATYCZNYM najlepszy wynik spośród drugoklasistów uzyskał uczeń klasy II a – Patryk Kotula. Drugie miejsce zajął Jakub Kubiak z klasy II a,

a trzecie Szymon Zwolenkiewicz z klasy II b.

Wśród uczniów klas trzecich najlepszy wynik uzyskała uczennica klasy III a – Klaudia Wojtała, drugie miejsce zajął Fabian Matczyński, trzecie Hubert Woźniak, obydwaj również z klasy III a.

Koordynatorem konkursu była Halina Miazek.

W ogólnopolskim DYKTANDZIE (nie tylko) DLA MISTRZÓW tytuł laureata zdobyła uczennica klasy III b – Natalia Prus. Wyróżnienia otrzymały: Iga Grabia z klasy III b, Katarzyna Ratajczyk z III b oraz Julia Grajek z klasy VI b.

Koordynatorem konkursu była Halina Miazek.

W ALFIKU HUMANISTYCZNYM bardzo dobry wynik uzyskała uczennica klasy

III a - Dominika Oracz. Dobre wyniki w konkursie uzyskały: Natalia Prus i Martyna Cegielska, obie z klasy III b.

Najlepsze wyniki wśród drugoklasistów uzyskali: Antonina Głowacka z klasy II a, Anna Strzyżewska z klasy II b i Tobiasz Drożdżyński z klasy II b.

Koordynatorem konkursu była Halina Gryczka.

Gratulujemy Zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!