Podsumowanie pracy w I semestrze

12 lutego odbyły się w szkole uroczyste apele w grupach wiekowych Pacholąt i Sztubaków podsumowujące pracę w I semestrze.

Wychowawcy klas IV-VI wraz z dyrekcją szkoły wręczyli wyróżnionym uczniom Legitymacje Złotej i Srebrnej Tarczy. Uczniowie obu grup wiekowych obdarowani zostali przez nauczycieli dyplomami i nagrodami za udział w licznych konkursach przedmiotowych i sportowych. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z kolei nagrodzili klasy za udział w konkursach międzyklasowych. Uczniowie klasy V c, pod kierunkiem wychowawczyni pani Alicji Bystrzyńskiej, poszerzyli i utrwalili wiedzę o naszym miasteczku i okolicach w związku z 70 rocznicą wyzwolenia Janowca Wlkp. Pacholęta wysłuchały ponadto popisu laureatki Powiatowego Konkursu Gwary Pałuckiej - Nadii Pietraszewskiej z klasy III b.