Dzień Edukacji Narodowej

We wtorek, 13 października 2015 roku na sali gimnastycznej odbyły się uroczyste apele z okazji Święta Edukacji Narodowej oraz Święta Patrona. O godz. 855 dla kl. IV - VI i o godz. 1050 dla kl. I - III

Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy V c pod kierunkiem wychowawczyni pani Haliny Zawal oraz pana Sebastiana Macioszka, który czuwał nad oprawą muzyczną.

Uczniowie przekazali Nauczycielom oraz Pracownikom Obsługi i Administracji naszej szkoły najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za poświęcenie i trud wkładany w naszą edukację i wychowanie. Podkreślili, że praca nauczyciela jest niezwykle trudna, ale i uczniem nie jest łatwo być. Wszyscy pracownicy szkoły zostali uczczeni piosenką lub żartobliwym wierszykiem. Przedstawienie bardzo się podobało i zostało nagrodzone brawami. Następnie uczniowie złożyli symboliczne wiązanki i laurki na ręce Nauczycieli i Pracowników Administracji.

Z okazji Święta Patrona delegacje uczniów kl. I - III i kl. IV - VI złożyły wiązanki przed popiersiem T. Kościuszki na holu szkoły. Na koniec głos zabrał pan dyrektor Przemysław Kotula, który podziękował za przygotowanie apelu oraz wszystkim za przybycie.