Ferie w Family Parku

18 stycznia, pierwszego dnia ferii, uczniowie klasy II b i II c odwiedzili Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park w Bydgoszczy.

Od godziny 10.00 rozpoczął się maraton zabaw z wieloma atrakcjami: samochodziki, wielopoziomowe labirynty, „Tęczowa Zjeżdżalnia”, kręgle i armatki zręcznościowe. Chętni próbowali swoich sił na profesjonalnej ściance wspinaczkowej z asekurującym ich instruktorem. Dzieciom bardzo podobała się wizyta u Profesora Ciekawskiego i jego eksperymenty z dziedziny chemii i fizyki. Był też czas na zregenerowanie sił i zjedzenie smacznego posiłku.Podczas wesołej zabawy czas szybko mija. Dzieci trochę zmęczone, ale zadowolone wracały do domu. W Family Parku spędziły radosne chwile, którym towarzyszyła wspaniała zabawa i relaks. To był dobry początek ferii. W ramach wolontariatu opiekę nad dziećmi sprawowały: Hanna Burchardt, Beata Moskwa i Marlena Napierała.

Tekst: Marlena Napierała