Przedmiotowe konkursy kuratoryjne

W roku szkolnym 2015/2016 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych z języka polskiego, matematyki i przyrody.

Finalistami konkursów szkolnych zostali:

- język polski: Barbara Bembnista kl. Va

- matematyka: Stanisław Bembnista kl. VIc, Kacper Dębny kl. VIc

- przyroda: Kacper Dębny kl. VIc, Kamil Lipowicz VIc, Mariusz Zbylut kl. VIa, Adrian Krawczak kl. Va

Wszyscy Ci uczniowie reprezentowali naszą szkołę w konkursach rejonowych w Bydgoszczy. Po tym etapie możliwość wzięcia udziału w konkursie wojewódzkim uzyskali:

- język polski: Barbara Bembnista kl. Va

- matematyka: Stanisław Bembnista kl. VIc,

Przystąpienie do etapu wojewódzkiego wymagało od uczestników wiele godzin przygotowań i dodatkowych ćwiczeń. Etap ten jest dużym wyróżnieniem i sukcesem dla uczniów. Wszystkim finalistom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

Laureatem etapu wojewódzkiego został Stanisław Bembnista z kl. VIc. Stanisław uzyskał 29 pkt na 30 możliwych do uzyskania. Gratulujemy!