Rajd nocny klasy Vb

W nocy z piątku na sobotę 15/16 kwietnia 2016 r. odbył się rajd nocny klasy Vb.

Spotkaliśmy się o godz. 20.00 w szkole i w naszej klasie zostawiliśmy ekwipunek noclegowy - zbędny na trasie rajdu. Aby jak najszybciej znaleźć się w lesie wywieźliśmy się autobusem do Wybranowa. Stamtąd przez kładkę na Wełnie dostaliśmy się do lasu i powędrowaliśmy do Janowca (wcale nie najkrótszą drogą). Po powrocie do bazy przygotowaliśmy sobie nocleg, a potem (według gustów i upodobań) oglądaliśmy film i nadrabialiśmy zaległości towarzyskie. Gastronomiczna część rajdu odbyła się przy ognisku, gdzie smażyliśmy kiełbaski i piekliśmy grzanki. Rano posprzątaliśmy teren bazy i rozeszliśmy się do domów. Uczestnikami rajdu opiekowali się: p. A. Lubawy i p. J. Meissner.

A. Lubawy