"Księga dżungli", czyli uczta dla oczu

W piątek, 22 kwietnia, 49 uczniów naszej szkoły wybrało się do kina "Helios" w Gnieźnie na film: „Księga dżungli".

Pomimo, że to któraś z kolei ekranizacja nieśmiertelnej książki Rudyarda Kiplinga, to okazuje się, że naprawdę było warto. Twórcy filmu, wyposażeni w zdobycze najnowszej techniki, stworzyli bowiem prawdziwe wizualne arcydzieło. Tygrys Shere Khan jest władczy i groźny, wąż Kaa przerażający, a niedźwiedź Baloo po prostu rozkoszny - i wszyscy oni jak żywi. Reszty dopełniają wspaniałe obrazy przyrody - zarówno tej pięknej, jak i tej groźnej (lawina błotna !!!). Kto nie pojechał - niech żałuje. Uczestnikami wyjazdu opiekowali się: p. A. Lubawy, p. H. Zawal, p. J.Meissner i p. E. Krawczak.

Adam Lubawy