Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów

W piątek, 20 maja, 50 uczniów naszej szkoły wzięło udział w wyjeździe do kina "Helios" w Gnieźnie na film "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów".

Działalność grupy superbohaterów, którzy kilka razy Obronili Ziemię przed zagładą ma też swoją ciemną stronę: wielkie zniszczenia, a czasem i śmierć niewinnych ludzi. Pojawia się więc pomysł, aby ich poczynania poddać kontroli, na co nie wszyscy chcą się zgodzić. Konflikt w drużynie Avengersów jest nieunikniony Film zrealizowany z wielkim rozmachem bardzo się Wszystkim podobał, zwłaszcza, że okraszony był sporą dawką humoru. A każdy z herosów miał swoje 5 minut na ekranie. Uczestnikami wyjazdu opiekowali się : A. Lubawy, K. Szybczyńska, K. Dąbrowska i J. Meissner.

Tekst: A. Lubawy