Dzień dziecka 2016

1 czerwca w naszej szkole królował kolor niebieski. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, podczas przerw, z głośników płynęła muzyka, która umilała wszystkim zabawę na dziedzińcu szkoły.

Wszystkie dzieci otrzymały serdeczne życzenia od swoich wychowawców, a podczas przerwy śniadaniowej od Pana Dyrektora Przemysława Kotuli, Pani Dyrektor Barbary Maciejewskiej – Kapsa i Pani Krystyny Wiśniewskiej – przewodniczącej Rady Rodziców. Niespodzianką dnia były lody ufundowane przez Radę Rodziców. Bohaterowie dnia otrzymali ten pyszny upominek w lodziarni Państwa Plewów. O swoich Koleżankach i Kolegach pamiętała klasa Va – Gospodarz miesiąca czerwca. Od samego rana wręczali każdej klasie balonowe bukiety z życzeniami.

3 czerwca uczniowie przemaszerowali na stadion miejski, gdzie uczestniczyli w imprezie „Burmistrz – dzieciom”. Na wszystkich czekały dmuchane zamki, suchy basen i urządzenia, na których można było bawić się do woli. Organizatorzy pamiętali również o słodkich drożdżówkach, wacie cukrowej i napojach chłodzących dla wszystkich dzieci.

To były dni pełne wrażeń.

Tekst: Marzena Kochowicz - Sobkowiak