VIb, VIc i noc w szkole

Klasy VIb i VIc noc z czwartku na piątek, 13/14 kwietnia, spędziły w szkole - co było doskonałą okazją do integracji międzyklasowej.

Impreza rozpoczęła się od wieczornego, leśnego spaceru (skróconego ze względu na niepewną pogodę). Po dotarciu do szkoły uczestnicy najpierw zjedli kolację (pyszne bułki z pieczarkami i pizzerki), przygotowali sobie nocleg, a następnie rozpoczęła się zabawowo-rozrywkowa część imprezy: rozgrywki piłkarskie i siatkarskie na sali gimnastycznej, projekcje filmowe, karaoke oraz nocne młodych Polaków rozmowy. Dla nie do końca zadowolonych ze swojej urody otwarty został też salon piękności. Rano uczestnicy rajdu posprzątali swoje klasy i pełni wrażeń udali się do domów. Uczestnikami opiekowali się wychowawcy klas: A. Lubawy i D. Ratajczak.

Tekst: A. Lubawy