Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodziliśmy w szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z inicjatywy rady SU na dziedzińcu szkoły odbyło się spotkanie, na które przybyła cała społeczność szkolna. Przewodnicząca SU – Julia Welska wręczyła 30 najżyczliwszym uczniom „Ordery Życzliwości”.

Wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły otrzymali od organizatorów słodkie pozdrowienia. Przedstawicielki klasy VI b, gospodarza listopada, wręczyły klasom oraz pracownikom szkoły koperty z pozdrowieniami. Członkowie rady SU wyrazili nadzieję, że obchody tego święta w szkole przyczyniają się do podniesienia życzliwości uczniowskiej na nieco wyższy poziom i utwierdzą wszystkich w przekonaniu, że warto być życzliwym nie tylko 21 listopada, ale przez cały rok szkolny.

Zdobywcy „Orderów Życzliwości”
Pacholęta: I a – Zuzanna Zygaj, I b – Michał Skibiński, I c – Olga Wosik, II a – Natalia Brzezińska, III a – Marika Hejnicka, III b – Ewelina Skarbińska, III c – Nikola Matysiak, III d – Aleksandra Kędzierska, III e – Bartosz Drgas,
Sztubacy: IV a – Kalina Kwas, IV b – Zuzanna Krygier, IV c – Aleksandra Filipiak, IV d – Roksana Kuster, IV e – Mikołaj Rurek, V a – Hanna Stranz, V b – Zuzanna Nowak, V c – Julia Wolna, VI a – Agata Walczak, VI b – Maja Wiśniewska,
Żacy: VII a – Jeremiasz Głowacki, VII b – Sandra Jurek, VII c – Małgorzata Baczyńska, oddziały gimnazjalne: II a – Piotr Betowski, II b – Jakub Kiejnich, II c – Mikołaj Walińciak, II d – Łukasz Zimny, III a – Weronika Występska, III b – Monika Cholewińska, III c – Filip Trynka, III d – Miłosz Rolewski.

21 listopada obchodzili też swoje święto pracownicy socjalni. Z tej okazji przedstawiciele klasy VI b udali się z życzeniami i bukietem kwiatów do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Janowcu Wlkp.

Tekst: Hanna Burchardt