MIKOŁAJKOWE TURNIEJE KLAS IV I V

W dniu 6 grudnia z okazji Mikołajek odbyły się Halowe Mikołajkowe Turnieje Piłki Nożnej klas IV i V.

Do rywalizacji o mistrzostwo szkoły klas IV stanęło pięć zespołów. Rywalizacja była bardzo zacięta, a chłopcy na boisku pokazali wysoki poziom umiejętności piłkarskich.
Po rozegraniu wszystkich spotkań najlepszą drużyną turnieju została klasa IV c w składzie: F. Utecht, I. Florczak, P. Roszak, F. Biłko, I. Majchrzak.
Pozostałe miejsca zajęły:
II miejsce – IV a
III miejsce – IV e
IV miejsce – IV b
V miejsce – IV d
Przyznano także wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy zawodnik – Mateusz Hutek
Najlepszym bramkarzem – Filip Utecht
Królem strzelców - Igor Florczak

Do rywalizacji w kategorii klas V przystąpiły trzy klasy. Mecze odbywały się systemem „mecz i rewanż”. O zwycięstwie w turnieju decydowało się do ostatniej minuty turnieju. Ostatecznie I miejsce zajęła klasa V a w składzie: K. Ptaszyński, J. Kosecki, J. Staśkiewicz, J. Kubiak, P. Kotula, I. Jurek.
Kolejne miejsca zajęły:
Miejsce II – V c
Miejsce III – V b
Wyróżnienia indywidualne przyznano:
Najlepszy zawodnik – Radosław Pytel
Najlepszy bramkarz – Kacper Spychała
Król strzelców – Jakub Staśkiewicz i Jakub Kosecki

Turniej przygotował i sędziował – Utecht Arkadiusz.