Wielki człowiek w małym mieście

7 listopada 2012 r. odwiedził nas pan Janusz Chomontek. Ustanowił on rekord Guinnessa, jest mistrzem w żonglowaniu piłką.

Jego rekord to 35 000 podbić. Wystąpił na sali gimnazjum. W ruch poszła od razu piłka do nogi, następnie do siatkówki, koszykówki, tenisa oraz pingponga. Po zakończonym przedstawieniu bohater spotkania odpowiadał na różne pytania. Potem odbył się konkurs na najlepszego żonglera. Tym się zakończyło spotkanie. Trwało ok. 40 min. Na korytarzu zrobił się znowu wielki tłok. Nie po to jednak, aby wejść na salę czy wyjść z niej... Pan Janusz rozdawał autografy! Zdobycie tego cudownego znaku nie było łatwe. Wszyscy się pchali!!! No i tak dobiegł końca występ wielkiego człowieka w małym mieście.

Marco