16 listopada już 13 raz w naszej szkole odbyła się  impreza Halloween.

Trzynaste , choć wcale nie pechowe Halloween nawiedziło ponad 70 przebierańców. Były wśród nich  czarownice, duchy, czarne wdowy, wampiry, różnej maści potwory, kościotrupy i diabły.  Miss imprezy została Adrianna Muślewska; mumia, zaś Misterem został Adrian Chmiel jako Lucyfer. Były też i inne bardzo oryginalne przebrania, które zostały nagrodzone drobnymi upominkami. Wyróżnienia otrzymali: Karolina Kapczyńska, Patrycja Nowak; czarownice, Kacper Filipiak ; czarodziej Gandalf, Marta Karczewska ; biała wiedźma, Mateusz Pytel ; Drakula, Miłosz Rolewski ; Śmierć, Anna Wypych; Strach na wróble, Agata Mierzejewska; Czerwona wiedźma, Pamela Siekierska ; zła wróżka. Na dyskotece rozwiązano też konkurs na najoryginalniejszą  dynię. Wygrała Angelika Konieczka , Adrian Chmiel, Anna Dąbrowska i Julia Roszak oraz Oliwia Walendowska  i Oliwia Walczak.  Każdy otrzymał drobną nagrodę. Opiekunami bawiących się straszydeł byli równie strasznie przebrani nauczyciele: p.Halina Zawal , p. Małgorzata Meissner, p. Jakub Meissner i p, Danka Ratajczak Zapraszamy na następne Halloween.

Kółko języka angielskiego i Samorząd Uczniowski

Halloween klasy III b

Kółko języka angielskiego klas VI pod kierunkiem pani Haliny Zawal zorganizowało imprezę Halloween dla klasy III b. Uczniowie tej klasy przebrali się w różnorodne kostiumy i brali  udział w konkursach. Gryźli jabłka zawieszone na sznurkach, tańczyli z miotłą , wycinali dynię, a także rysowali symbole święta Halloween. Zabawa była fantastyczna, a każdy uczestnik imprezki otrzymał słodki upominek. Dziękujemy.