Zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W niedzielę 13 stycznia 2013  30 wolontariuszy z naszej szkoły pod opieką p. A. Lubawego, p. D. Ratajczak, p. J. Meissnera i p. H. Zawal wzięło udział w kweście ulicznej w ramach 21 finału WOŚP. Kwestującym  na ulicach miasta w godz. 7.00 - 13.00 udało się zebrać aż 7600 zł, z czego nasi uczniowie zebrali 4300 zł. Fajnie jest zrobić coś pożytecznego.

Wieczorem na terenie naszej szkoły nastąpiło huczne i świetliste zakończenie tego wspaniałego dnia, czyli "Światełko do nieba". Odbyła się licytacja gadżetów, z której dochód zasilił oczywiście konto WOŚP, zgrillowaliśmy i sprzedaliśmy 15 kg kiełbasek, miłośnicy aerobicu mogli potańczyć przy gorących rytmach Shakiry. A o 20.00 nastąpiło to, na co czekał cały Janowiec (a w szczególności kilkaset osób które w tym celu przybyły na boisko szkolne) - czyli genialny po prostu pokaz fajerwerków.

Do zobaczenia za rok ! Sie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!