Sto pytań do...

Dnia 30 stycznia 2013 r. w świetlicy odbyło się kolejne spotkanie z cyklu ,,Sto pytań do...".

Tym razem zaprosiliśmy wyjątkowego gościa-burmistrza Janowca Wlkp. pana Macieja Sobczaka. Pan burmistrz opowiedział krótko o sobie, a potem odpowiadał na liczne pytania uczniów. Przedstawiciele klas I-VI zadawali różne pytania dotyczące zarówno życia prywatnego, pracy, zainteresowań jak i problemów mieszkańców miasta i gminy. Dowiedzieliśmy się m.in. o ochronie środowiska w Janowcu Wlkp., drogach rowerowych, sytuacji osób bezrobotnych a także o możliwości zorganizowania różnych atrakcji dla dzieci i młodzieży. Poznaliśmy też zainteresowania pana burmistrza. Nasz gość lubi słuchać muzyki relaksacyjnej, czytać książki, odpoczywać na łonie przyrody a z dyscyplin sportowych piłkę ręczną i siatkówkę. Jak zawsze pytań było mnóstwo, niestety czas spotkania był ograniczony. Brawami podziękowaliśmy panu burmistrzowi za przybycie, a delegacja uczniów wręczyła symboliczny kwiatek. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze.