Easter Play- Wielkanocne przedstawienie

Wielkanoc to długo wyczekiwany okres radości  i dobrej zabawy. Uczniowie klasy V c , członkowie kółka języka angielskiego, zdecydowanie uwielbiają te święta i dlatego chcąc  sprawić przyjemność swym kolegom i koleżankom przygotowali przedstawienie świąteczne.

We środę 27 marca pokazali inscenizację  opowiadającą o króliczku Wielkanocnym . Nasz Króliczek był nieco roztargniony i zapodział gdzieś koszyk z prezentami. Na całe szczęście miał oddanych przyjaciół w postaci Pani Wiosny, Kury i jej niesfornych dzieci ? Pisanek oraz Owieczki. Podarowały one swoje zabawki, aby zajączek mógł dać  je grzecznym dzieciom. W rewanżu otrzymał on zdrową i świeżą marchewkę. W wiosennej scenografii , przedstawienie oglądali uczniowie klas II, III, IV i V. Młodzi aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi oklaskami. Zachęceni sukcesem  już planujemy kolejne aktorskie przedsięwzięcie.

kółko języka angielskiego
wraz z opiekunem