Pasowanie na czytelnika

Dnia 10 kwietnia w szklonej świetlicy odbyło się pasowanie na czytelnika.Do grona czytelników dołączyli uczniowie z klas: Ia - wych. kol H. Gryczka i Ib - wych. kol.H. Miazek.(w sumie 51 uczniów).

W uroczystości uczestniczył dyrektor, pan Sławomir Zgud. W świat książki wprowadzili swoich młodszych kolegów uczniowie klasy VI b, przedstawieniem pt.,,Sąd nad książką". Książka odparła wszystkie stawiane jej zarzuty i została uniewinniona, co bardzo ucieszyło zebranych.Pierwszoklasiści otrzymali z rąk dyrektora  dyplomy potwierdzające pasowanie na czytelnika. Na zakończenie zrobiono pamiątkowe zdjęcia z wychowawcami, dyrektorem i paniami bibliotekarkami : A.Bystrzyńską i A Malicką,które uroczystość przygotowały.