Wiosenny rajd nocny

Z piątku na sobotę 19/20 kwietnia 2013 r. odbył się tradycyjny wiosenny rajd nocny. Planowaliśmy go w terminie wcześniejszym (przed Wielkanocą), jednak ze względów pogodowych musieliśmy przesunąć go na ten właśnie termin. I tym razem udało się - pogoda była po prostu wspaniała.

Aby jak najszybciej znaleźć się w lesie wywieźliśmy się dwoma kursami do Wybranowa. Stamtąd przez kładkę na Wełnie dostaliśmy się do lasu i powędrowaliśmy do Janowca (wcale nie najkrótszą drogą) .
Po powrocie do bazy przygotowaliśmy sobie nocleg, a potem (według gustów i upodobań) graliśmy w piłkę na "Orliku", oglądaliśmy film, nadrabialiśmy zaległości towarzyskie. Gastronomiczna część rajdu odbyła się przy ognisku, gdzie smażyliśmy kiełbaski i piekliśmy grzanki. Rano posprzątaliśmy teren bazy i rozeszliśmy się do domów. Uczestnikami rajdu opiekowali się: p. A. Lubawy, p. D. Ratajczak, p. J. Meissner i p. K. Dąbrowska i p. M. Meissner.