Witamy w nowym roku szkolnym!

Świetlica szkolna czynna jest  w godzinach od 6.40 do 15.40. Uczniowie zapisani do świetlicy mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach: tematycznych, plastyczno-technicznych, ruchowych, rekreacyjnych, czytelniczych,  grach i zabawach, a poza tym mogą miło, przyjemnie i ciekawie spędzić czas.

W tym roku szkolnym proponujemy wychowankom świetlicy rozwijanie zainteresowań na zajęciach, które odbywać się będą w poszczególne dni tygodnia. Są to:

- zajęcia sportowe (poniedziałek),

- nauka gry w szachy (wtorek),

- zajęcia plastyczne „Mały artysta” (środa),

- Koło Młodego Projektanta, Koło kulinarne (czwartek),

- zajęcia komputerowe „Edugracz” (czwartek),

- zajęcia umuzykalniające (piątek).

Życzymy wszystkim Świetliczakom, aby czas spędzony w świetlicy był radosną  i przyjemną częścią dnia szkolnego, a także okazją do poznania nowych koleżanek i kolegów, zdobywania wiedzy o otaczającym świecie i o tym, co ich  interesuje.