Kiermasz świąteczny

15 grudnia świetlica szkolna wspólnie z Samorządem Uczniowskim i opiekunami zorganizowała kiermasz świątecznych pierniczków.

Wspólne przedsięwzięcie wsparli też rodzice uczniów. Wszystkie pierniczki wykonane zostały w szkolnym „Laboratorium Smaków” na bazie naturalnych produktów. Wiele z nich upiekły i dekorowały świetliczaki na zajęciach koła kulinarnego działającego w świetlicy. Wspólnie z uczniami klas Va, VIa i VIIb przygotowano ponad 500 tych przysmaków.

Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Stoisko z pierniczkami, które mieściło się na parterze szkoły odwiedzili nie tylko uczniowie, ale też nauczyciele i inni pracownicy szkoły. Dochód ze sprzedaży własnoręcznie wykonanych wyrobów świątecznych organizatorzy przekazali na bieżącą działalność świetlicy i Samorządu Uczniowskiego.