Świetlicowy konkurs „Bombka bożonarodzeniowa”

Pod koniec listopada wychowawcy świetlicy ogłosili konkurs dla wychowanków świetlicy na ozdobę świąteczną - bombkę bożonarodzeniową. Wykonane własnoręcznie prace oddane zostały w terminie do 6 grudnia. W mikołajkowy dzień świetliczaki udekorowały bombkami konkursowymi choinkę w świetlicy.

20 grudnia odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie dyplomów i nagród. Wyróżniono prace następujących uczniów:

Oliwii Linetty, Nikoli Stokłosy, Zuzanny Berendy, Stanisława Mellera, Julii Wróbel.

Doceniono też prace uczennic: Julii Jakubowskiej i Olgi Bystrzyńskiej, które wykonały bombki poza konkursem. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy kreatywnych pomysłów.