Kiermasz świąteczny

W dniach 12-13 grudnia 2017 r. odbył się w naszej szkole kiermasz.

Organizatorem była Rada Samorządu Uczniowskiego i świetlica szkolna. Dzieci i młodzież oraz koło redakcyjno - techniczne wspólnie z opiekunami przygotowali różne ozdoby i upominki bożonarodzeniowe, takie jak: bombki, stroiki, ozdoby gipsowe, ozdoby z filcu, kartki świąteczne, choinki. Wykonanie tak wielu rzeczy wymagało dużo zaangażowania i czasu. Uczniowie mieli możliwość wykazania się sprawnością manualną, zdolnościami, a przy okazji wspólnie miło spędzili czas. Zainteresowanie stoiskiem na kiermaszu było ogromne. Już pierwszego dnia większość ozdób została sprzedana. Drugiego dnia zakończono i podsumowano kiermasz. Środki pozyskane ze sprzedaży przeznaczone zostaną na cele samorządu i świetlicy.
Kierujemy słowa podziękowania dla wszystkich, którzy przygotowali kiermasz i pomagali przy sprzedaży.

Tekst: Lidia Bała, Anna Nowak