Zawody sportowe „Pluszowy Miś”

W dniu 18 grudnia 2017r. odbyły się zawody sportowe „Pluszowy Miś”. W rywalizacji tej uczestniczyło ok. 200 uczniów  klas od I do V. Wśród klas I-II zwyciężyły ex aequo IIA i IA, drugie miejsce zajęła klasa IB, trzecie IC. Rywalizacja klas III zakończyła się zwycięstwem klasy IIID, drugie miejsce zajęła klasa IIIe, trzecie IIIa, czwarte IIIC i piąte miejsce IIIB.

Zwycięstwo wśród klas IV w kategorii dziewcząt zdobyła klasa IVA, drugie miejsce IVC, trzecie IVD, czwarte IVB i piąte miejsce IVE.

W kategorii chłopców klas IV pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z klasy IVC, drugie miejsce IVA, trzecie IVB, czwarte IVD i piąte IVE.

Rywalizacja klas V dziewcząt zakończyła się zwycięstwem klasy VB, na drugim miejscu klasa VA i na trzecim VC, w kategorii chłopców zwyciężyła klasa VA, drugie miejsce VB, trzecie VC.

Zwycięzców nagrodzono dyplomami, pluszowymi misiami oraz słodyczami.

Tekst: Krystyna Jankowska