Energia, Lech, bezpieczeństwo

2 lutego klasa VIA i VIb wraz z panią Karoliną Szybczyńską, panem Sebastianem Macioszkiem i panem Jakubem Meissnerem wyruszyła na wycieczkę do Poznania.

Rozpoczęliśmy od wizyty w Parku Energii gdzie połączyliśmy rozrywkę ze sportem (trampoliny, wieża do skoków, eliminator oraz wiele innych atrakcji). Po sporym wysiłku zjedliśmy obiad i udaliśmy się na ulicę Bułgarską 17, przed stadion Lecha Poznań. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia z lokomotywą Lecha i zajrzeliśmy do sklepu kibica Kolejorza.
Następnie odwiedziliśmy Interaktywne Centrum Bezpieczeństwa Skoda Auto Lab, gdzie dowiedzieliśmy się sporo o współczesnej motoryzacji od ekspertów w dziedzinie ekologii, technologii, innowacji i bezpieczeństwa drogowego.

Tekst: Sebastian Macioszek