Ferie w Family Parku

Na początku ferii uczniowie klasy I a i I b wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Centrum Zabaw Rodzinnych ,,Family Park” w Bydgoszczy.

Tam czekało na nich wiele atrakcji: ścianka wspinaczkowa, kręgle, figloraj pełen labiryntów i zjeżdżalni, tor samochodowy, wystrzałowe armatki, olbrzymia dmuchana zjeżdżalnia, automaty zręcznościowe i bungee. Ciekawe i pouczające było spotkanie z profesorem Ciekawskim. Profesor ze swoją ekipą, za pomocą widowiskowych eksperymentów, odkrywał przed nami tajniki nauki i wyjaśniał jak skonstruowany jest nasz świat.

Dzieci spędziły wyjątkowe chwile, którym towarzyszyła wspaniała zabawa i nauka. Pełni wrażeń, trochę zmęczeni, ale uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do Janowca.

Tekst: Maria Magdalena Napierała