Majowe święta

Maj obfitował w różne święta. 4 maja obchodzono Dzień Strażaka. Z tej okazji przedstawiciel społeczności uczniowskiej – klasa IV a udała się z życzeniami do siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej w naszym mieście.

8 maja uczniowie tejże klasy odwiedzili bibliotekarzy w Bibliotece Miejskiej w Janowcu Wlkp. oraz panie bibliotekarki w szkolnej bibliotece, aby uczcić Dzień Bibliotekarza. Z kolei przedstawiciele Rady Samorządu Uczniowskiego 11 maja złożyli życzenia pani pielęgniarce, pracującej w naszej szkole, z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek. Świąteczne odwiedziny zakończyli uczniowie klasy VII c, którzy 29 maja złożyli życzenia pracownikom Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Janowcu Wlkp. z okazji Dnia Działacza Kultury.

Tekst: HannaBurchardt