Jubileuszowa - X Noc Świetlika

W dniach 8-9 czerwca  odbyła się coroczna impreza dla wychowanków świetlicy. Dziesiąta już ,,Noc Świetlika’’ stała się okazją do świętowania tego jubileuszu.

Tematem  przewodnim wszystkich zajęć było zdanie ,,Świetlica łączy nas”, które doskonale oddawało atmosferę tego nocnego spotkania. Uczestnicy imprezy świetnie poradzili sobie z różnymi zadaniami w grupach, a przy tym dobrze się bawili. By tradycji stało się zadość, zaproszono na imprezę gościa. Tym razem była to pani wicedyrektor Barbara Maciejewska- Kapsa, która uczestniczyła prawie w każdej „Nocy Świetlika’’. Zaprezentowała ona interesującą prezentację stanowiącą przegląd wszystkich imprez, od pierwszej do zeszłorocznej, z ciekawym komentarzem słownym. Pani wicedyrektor sprawiła uczestnikom ogromną niespodziankę- wspaniały tort z okazji X Nocy Świetlika. Nie zabrakło tez tradycyjnego ogniska, na którym pieczono kiełbaski. Jak zawsze był czas na zajęcia rekreacyjne na boisku i sali gimnastycznej. Rano, po wspólnym śniadaniu, wszyscy trochę niewyspani, ale zadowoleni udali się do swoich domów.

Tekst: Lidia Bała