Wyprawki 2018/2019.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że spółka GAZ-SYSTEM S.A. przekazała dzieciom, które rozpoczną naukę w roku szkolnym 2018/2019, wyprawki szkolne, w skład których wchodzą plecak, piórnik oraz worek na obuwie.

GAZ-SYSTEM jest spółką Skarbu Państwa, zapewniającą bezpieczeństwo energetyczne kraju. Firma aktywnie angażuje się w dialog z otoczeniem lokalnym, w którym funkcjonuje, wspierając między innymi inicjatywy z zakresu edukacji.

Obecnie na terenie gminy Janowiec Wielkopolski, w miejscowości Świątkowo GAZ-SYSTEM S.A. zakończył badania otworowo-badawcze mające na celu rozpoznanie złoża soli kamiennej w wysadzie solnym Damasławek pod kątem przyszłego bezzbiornikowego podziemnego magazynowania gazu ziemnego.

Więcej informacji o spółce GAZ-SYSTEM S.A., znajduje się na stroniewww.gaz-system.pl.