Na Dzikim Zachodzie

30 maja klasa 1a i klasa 1c wybrały się na wycieczkę do westernowego miasteczka Silverado City w Bożejewiczkach.

Dzieci zobaczyły tam miasto rodem z Dzikiego Zachodu,w którym znajdował się  między innymi bank, domek Dr Quinn, więzienie i biuro Sheriffa, szkoła, chata kowala oraz Saloon. W  studio fotograficznym „Fotoshop”dzieci mogły wykonać pamiątkowy list gończy oraz dolara z własnym zdjęciem.Zwiedziły również  Minii Zoo i wioskę indiańską a także obejrzały zabawną scenkę z życia mieszkańców Silverado City oraz napad na bank. Dużą radość sprawiła dzieciom swobodna zabawa na dmuchańcach i placu zabaw. Podczas wycieczki uczniami opiekowały się: p. H. Miazek, p. M. Hermit, p.A. Malicka, p.H.Gryczka, p. E.Konieczna.

E. Konieczna