Konkurs jesienny

W październiku redakcja szkolnej gazetki ,,Szkolniak" ogłosiła konkursy jesienne dla różnych  kategorii wiekowych. W kategorii klas I-III  uczestnicy musieli  zrobić ludziki lub zwierzęta z kasztanów, a w kategorii IV-VIII należało wykonać pejzaż jesienny (dowolną techniką) lub stroik jesienny.

W kategorii klas I-III pierwsze miejsce zajął Jakub Niewiadomski z I c, drugie miejsce zajęły Julia Biłko z II c oraz Ornella Duran z III a, natomiast trzecie miejsce zajęli Aleksandra Kotula z I a oraz Kacper Walczak z I a. Wyróżnienie otrzymali: Hania Kordzińska z I c, Laura Chojnacka z I a i Adam Wrzesiński z III a.
W kategorii klas IV-VIII pierwsze miejsce zajęła Marta Konieczka z VI d, drugie miejsce zajęła Weronika Hutek z VI d, trzecie miejsce zajęły Nina Wrzesińska i Basia Stranz  z V a. Wyróżnienie otrzymali: Aleksandra Gadzała z VII a, Oliwier Występski z VI d i Barbara Sieradzka z VI e.
            Prace – bardzo różnorodne i pomysłowe – można było oglądać do końca października  w szkolnej świetlicy. Każdy uczestnik otrzymał  pochwałę i drobny upominek, a laureaci dodatkowo - nagrody.

Julia Wolna  z gazetki ,,Szkolniak”