Jak zostać Świętym Mikołajem?

W czwartek 5 grudnia 2019r. 34 uczniów z klasy VIa i VIb pod opieką wychowawców p. Katarzyny Siwek i p. Aleksandry Wysockiej oraz p. Ewy Koryckiej wzięło udział w wyjeździe do kina "Helios" w Gnieźnie na film "Jak zostać Świętym Mikołajem ".

Była to opowieść o dziewczynce, której tata pracuje jako Święty Mikołaj. Dziewczynka chciałaby pójść w ślady ojca i uczyć się tajników jego zawodu, niestety do międzynarodowej szkoły dla Mikołajów mogą uczęszczać tylko chłopcy. Lucia nie daje jednak za wygraną i przekonuje dyrektora szkoły, aby pozwolił jej udowodnić, że jest tak samo dobra jak oni. Tak rozpoczęła się niesamowita, świąteczna przygoda, która oczywiście zakończyła się happy endem.

Uczestnicy wyjazdu bawili się świetnie, objedzeni popcornem i bardzo zadowoleni wrócili do domu.

Tekst: Aleksandra Wysocka