Konkurs na ozdobę choinkową

Świetlica szkolna ogłosiła konkurs na „mikołajkową ozdobę choinkową” dla uczniów klas I - III. Do 4 grudnia uczniowie przynosili prace konkursowe, a dzień później nastąpiło rozstrzygnięcie.

Jury  miało bardzo trudne zadanie ,ponieważ  było wiele pięknych i niepowtarzalnych ozdób. Biorąc pod uwagę samodzielność, estetykę i kreatywność autorów prac wytypowano zwycięzców konkursu.

I miejsce – Ornella Duran kl. III a, Michalina Rolof kl. III a

II miejsce - Filip Ratajczak kl. I a

III miejsce - Aleksandra Kotula kl. I a

Przyznano również wyróżnienia dla: Wiktorii Latańskiej z kl. I c, Amelii Rychwalskiej z kl. II a i Tymoteusza Głowskiego z kl. II c. Uczniowie otrzymają dyplomy i nagrody na apelu podsumowującym pracę w I semestrze.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.   Konkursowe ozdoby zostały umieszczone na choince w holu szkoły.

Tekst: Lidia Bała