Kiermasz świąteczny

11 grudnia, tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia, odbył się w szkole kiermasz. Zorganizowali go członkowie Samorządu Uczniowskiego i wychowankowie świetlicy wraz
z opiekunkami i wychowawcami.

Jak każdego roku, na parterze szkoły znajdowały się stoiska z pięknymi i kolorowymi ozdobami, upominkami i gadżetami świątecznymi. W sprzedaży oferowano szeroki asortyment świąteczny m.in.: stroiki z materiałów naturalnych i sztucznych, świeczniki, ozdobne klamerki, zawieszki-mikołaje i reniferki, kartki świąteczne, zdobione choinki, figurki gipsowe, serwetki i serwetniki oraz wiele innych ozdób. Podczas przerw, przy stoiskach gromadziła się duża ilość kupujących uczniów. Bogata oferta kiermaszu zachęciła też do zakupów nauczycieli i pracowników szkoły. Każdy mógł wybrać coś dla siebie lub bliskich. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną przeznaczone na potrzeby Samorządu Uczniowskiego i świetlicy szkolnej.

Tekst: Lidia Bała